Kokio dydžio guolį rinktis?

Guoliai – namukai yra trijų dydžių. Mažasis skirtas itin mažiems augintiniams iki 3-4 kg, didysis – augintiniams iki 9 kg, o didžiausias iki 15 kg. Tokios yra mūsų rekomendacijos, bet kilogramas ne visada lygu kilogramui, tad guolį rinkitės pagal turimo augintinio dydį.

Guoliai - čiužinukai yra kelių dydžių, tad rinkitės pagal augintinio dydį atitinkamai, kiek vietos jam/jai reikia.

Ar į namuko komplektą įeina pagalvė?

Taip, kartu su komplektu gaunate pagalvę, kuri įsideda į palapinės vidų.

Ar guolius galima skalbti?

Taip, guolius galima skalbti skalbimo mašinoje. Vadovaukitės priežiūros etiketėje nurodytais reikalavimais.

Ar guoliai skirti tik naudojimui patalpoje?

Guoliai yra pritaikyti naudoti kambaryje, tačiau sausuoju metų laiku galite guolį išsinešti ir į terasą, ar ant sausos žolės – jam nieko nenutiks. Jei išsiteps – paprasta išskalbti.

Ar siunčiate į kitus miestus?

Siunčiame į bet kurį miestą, esantį Lietuvoje. O Vilniuje pristatome nemokamai patys.

Ar galite išsiuvinėti ilgą vardą?

Galime išsiuvinėti vardą, kuris sudarytas iš ne daugiau kaip 8 raidžių. Už ilgesnio vardo gerą kokybę kol kas negalime atsakyti.

Ar medžiagos yra draugiškos gyvūnams?

Taip, pagalvės audinys yra draugiškas gyvūnams, tai reiškia, kad jis yra atsparesnis draskymui nei įprastiniai audiniai. Taip pat pagalvės audinys yra impregnuotas, todėl skysčiais neįsigeria ir juos lengviau nuvalyti. Palapinės audinys nėra draugiškas gyvūnams, tačiau jis yra pakankamai stiprus ir tvirtas.

Ar siunčiate į užsienį?

Kol kas per mūsų sistemą nėra galimybės užsisakyti siuntimo į užsienį, bet dirbame ties tuo. Jei norite užsisakyti su siuntimu už Lietuvos ribų, parašykite mums į el.paštą salisniekados@gmail.com arba skambinkite telefonu +37065128604. Tikrai ką nors sugalvosime!

Ar šie guoliai tinka tik šunims?

Tikrai ne. Šie guoliai yra tinkami šunims lygiai tiek pat, kiek tinkami ir katėms. O mažąjį guolį-naumką galite naudoti net ir triušiukui ar iguanai (jei laikote labiau egzotišką augintinį). 

Ar gaminate guolius pagal individualius užsakymus?

Jei nerandate pas mus svetainėje to, ko ieškojote, drąsiai galite į mus kreiptis dėl individualaus užsakymo elektroniniu paštus salisniekados@gmail.com. Mes, išgirdę Jūsų lūkesčius, numatysime, ar galime pagaminti tai, ko Jūs norite.

Ar prekės gaminamos Lietuvoje?

Taip, visi gaminiai yra gaminami Lietuvoje.