Kiek laiko užtrunka pagaminti mano užsakymą?

Visus gaminius gaminame tik gavę užsakymą, tai natūralu, kad kažkiek laiko užtrunka. Guolius dažiausiai pagaminame per 2-3 d.d. nuo užsakymo pateikimo, aksesuarus (pavadėlius, antkaklius ir pan. smulkesnius gaminius) per 1-2 d.d. nuo užsakymo pateikimo.

Kiek laiko reikės laukti užsakymo?

Užsakymai pristatomi per 1-3 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo (Lietuvoje). Savo užsakymą gausite ne vėliau kaip po 7d.d. nuo užsakymo pateikimo. Dažnu atveju gausite greičiau :)

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymo kaina paštomatu - 2,99 EUR, kurjeriu - 6,99. Atminkite, kad didelių matmenų prekių - tokių kaip guoliai,- paštomatu siųsti negalime - šiuos gaminius pristatome su kurjeriu.

Nuo 50 EUR - siuntimas paštomatu NEMOKAMAS

Nuo 100 EUR - siuntimas kurjeriu NEMOKAMAS

Ar darote individualius užsakymus?

Taip. Galite pateikti Individualaus Užsakymo užklausą užpildę šią formą.

Ar galima grąžinti prekę?

Jei prekė personalizuota : koreguotų matmenų ar su siuvinėtu vardu/raide - tokių gaminių grąžinimas negalimas, nebent gauta prekė nėra kokybiška.

Jei gavote nekokybišką/aprašymo neatitinkančią prekę, tada prašome kuo skubiau su mumis susisiekti el. paštu : salisniekados@gmail.com ir mes, įvertinę situaciją, suteiksime visas galimybes grąžinimui.

Jei gauta prekė kokybiška, tačiau jums netinka dydis, prekę galima grąžinti iš anksto mus informavus. Tačiau labai prašome įdėmiai perskaityti prekės išmatavimus, ir įsivertinti, ar toks dydis jums yra tinkamas.

Ar rankų darbo prekė yra ilgaamžė?

Tikrai taip. Mūsų rankų darbo prekių pagrindinis privalumas ir išskirtinumas yra tas ypatingas dėmėsys kiekvienam gaminiui. Gamindami mažais kiekiais mes galime užtikrinti puikią kiekvieno gaminio kokybę - joks brokas neprasprūsta pro akis. Tad galite būti ramūs, kad rankų darbo prekė tarnaus jums ilgai.