Unikalūs rankų darbo guoliai - palapinės Jūsų keturkojo karališkam poilsiui

Modernaus dizaino guoliai, kurie ne tik suteiks komfortą augintiniui, bet ir papuoš Jūsų interjerą!

Kai į savo namus įsileidžiate keturkojį draugą, Jūsų pagrindinis tikslas – suteikti jam arba jai patį geriausią gyvenimą. Ilgaainiui šis draugas tampa ne tik gyvūnas bet ir šeimos narys. Stebite kaip Jūsų gyvūnėlis auga, keičiasi, perkate žaisliukus, guolius, maistą bei leidžiate laiką kartu.

Kiekvienam keturkojui yra svarbu turėti savo vietą, kurioje jis/ji jautųsi saugiai ir galėtų ramiai leisti laiką. Apie tinkamą guolio pasirinkimą rašiau šiame įraše . Jeigu Jūsų augintiniui patinka uždari guoliai, kviečiu skaityti toliau.

Pats pirmasis ir populiariausias Niekados Šalies gaminys - Palapinė. Palapinės tipo guolis yra jaukiausia vieta, kokią gali suteikti savo keturkojui.

Norėjosi sukurti itin jaukų ir patogų guolį, kuriame keturkojis jaustųsi saugiai ir komfortiškai. Į palapinės vidų įsideda minkšta pagalvė, pasiūta iš pet friendly ir easy clean funkcijas turinčio audinio - tai reiškia, kad augintinio plaukas neįstringa į audinį, o purvas pasilieka ant paviršiaus, todėl tokį gaminį nuvalyti yra itin paprasta. Nereikia guolio skalbti po kiekvienos dėmelės - todėl galite laisvai leisti keturkojui savo guolyje graužti įvairius kaulus.

Kitas guolio išskirtinumas - dizainas. Šis guolis neabejotinai papuoš namų interjerą. Siūlome net keturias palapinės spalvas: rudą Lapę, juodą Angliuką, tamsiai pilką Granitą, bei šviesiai pilkšvą Sudabrą. Pasirinkite palapinės spalvą, kuri derėtų prie interjero, arba tokią, kuri taptų akcentu namuose.

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio palapinę galite rasti Guolių Gide.

Turime NAUJIENĄ Palapinių asortimente! Tai Pilnai Pet Friendly ir Easy Clean Palapinė. Pati palapinė ir pagalvė yra pasiūtos iš to paties baldinio audinio, kuris turi pet friendly ir easy clean technologijas. Tai reiškia, jog nei augintinio plaukai nei purvas neįstrigs/neįsigers į audinį, todėl viską labai lengvai nuvalysite.

suns palapine
suns palapine
suns namelis
suns namelis
palapine augintiniui
palapine augintiniui
suns guolis
suns guolis
suns tipis
suns tipis