Unikalūs rankų darbo guoliukai/palapinės - Jūsų augintinio poilsiui

Kai į savo namus įsileidžiate keturkojį draugą, Jūsų pagrindinis tikslas – suteikti jam arba jai patį geriausią gyvenimą. Ilgaainiui šis draugas tampa ne tik gyvūnas bet ir šeimos narys. Stebite kaip Jūsų gyvūnėlis auga, keičiasi, perkate žaisliukus, guolius, maistą bei einate kartu pasivaikščioti. „Niekados šalis“ tai vieta, kurioje Jūsų keturkiojui galite rasti gerą poilsį, saugumo ir patogumo jausmą. Juk kaip ir kiekvienas iš Jūsų, taip ir Jūsų augintinis, nori turėti savo vietą, kurioje galėtų pailsėti.

Indrė ir Karolis -,,Niekados Šalies" ambasadoriai, kurie mažais žingsneliais bando išpildyti savo svajonę, kurios tikslas įnešti į Jūsų namus jaukumo ir suteikti Jūsų augintiniams vietą, kurioje jie galėtų mėgautis savo nerūpestingomis dienomis. Kaip Indrė ir Karolis, taip ir greičiausiai kiekvienas keturkojo šeimininkas sutiktų, jog visi augintiniai trokšta meilės bei rūpesčio. Guoliukai-palapinės, kuriuos galite įsigyti ,,Niekados Šalyje", yra kruopščiai gaminami rankomis bei pripildyti begalinės meilės, kuria kūrėjai nori pasidalinti su Jumis ir Jūsų augintiniais.

Kai kurie augintiniai jau nuo pat mažens yra pratinami miegoti savo guoliukuose, tačiau tikrai yra šeimininkų, kurie savo keturkojus draugus įsileidžia į miegamąjį. Tai šiek tiek primena naujagimius, kurie iš pradžių visą laiką miega su tėvais. Vėliau jie pratinami miegoti atskirai, tačiau dažniausiai vis tiek parbėga ir įsitaiso į tėvų lovą. Lygiai taip pat ir Jūsų augintiniai nori įsitaisyti šalia ir prisiglausti. Tačiau dažnu atveju augintiniai paliekami namuose vieni. Jūs išeinate į parduotuvę, į darbą, susitikti su draugais ar šeima, o Jūsų keturkojis draugas greičiausiai ieško vietos, kurioje galėtų sulaukti savo šeimininkų. ,,Niekados Šalis" siekia suteikti Jūsų augintiniui tokią vietą. Tai ne tik guoliukas-palapinė, kurioje keturkojai draugai gali pailsėti, tai vieta, kurioje augintinis Jūsų lauks, miegos ir dūks. Tai bus tarsi atskiri, tik Jūsų augintiniui skirti namai.

Šiuo metu mūsų svetainėje galite rasti trijų atspalvių palapines – juodąjį angliuką, rusvų atspalvių lapę ir pilkšvąjį granitą.

„Niekados šalyje“ galite rasti guoliukus-palapines, skirtus tiek tikrai mažiems (iki 3-4 kg), tiek didesniems (4-9 kg) gyventojams norintiems turėti savo atskirą kampelį poilsiui ir ne tik. Kadangi šie guoliukai-palapinės skirti ne tik Jūsų augintiniui bet ir bendram Jūsų namų interjerui.

Šiuo metu mūsų svetainėje galite rasti trijų palapines – juodąjį angliuką, rusvų atspalvių lapę ir pilkšvąjį granitą. Kiekvienas guoliukas-palapinė taip pat turi guolio pagalvėlę, kurios užvalkalas atitinka OEKO-TEX® 100 standartus bei yra impregnuotas ir atsparus skysčiams, tad bet kokias dėmes nuvalysite akimirksniu. O dar smagiau yra tai, jog Jūs taip pat galite pasirinkti ir pagalvės užvalkalo spalvą – šviesųjį kapučiną, žavaus, žalsvo atspalvio smaragdą bei išskirtinio, rusvo atspalvio raudonąjį kanjoną. Iš šių spalvų neabejotinai išsirinksite tokį variantą, kuris puikiai derės Jūsų namų interjere, o Jūsų augintinis turės savo nuosavą Niekados Šalį.

Kiekvienas guoliukas-palapinė yra savitas kūrinys, pagamintas rankomis ir pripildytas meile, kad Jūsų gyvūnas galėtų mėgautis aukščiausia kokybe.