Pradžiuginkite savo keturkojį draugą dekoratyvine pagalvėle

4/24/2021

Turbūt neretai pastebite, jog augintiniai mielai užsilipa ir prigula ant įvairių minkštų daiktų – drabužių krūvelės, pagalvės ar pledo. Taip yra todėl, nes Jūsų keturkojis draugas nori prisiglausti ir pajausti Jūsų šilumą, tad vietos, kuriose Jūs sėdite ar gulite, tampa puikiu pasirinkimu. ,,Niekados Šalis" siūlo alternatyvą – dekoratyvines pagalvėles, kuriomis neabejotinai pradžiuginsite savo augintinį.

Kodėl verta rinktis ,,Niekados Šalies" dekoratyvines pagalvėles?

Mes kreipiame ypatingą dėmesį Jūsų augintinių poreikiams, tad mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti ne tik dekoratyvines pagalvėles, bet ir palapines-namukus bei guoliukus. Visi mūsų parduodami produktai yra gaminami rankomis, tad kiekvienas daiktas tampa savotiškai unikalus. 

Su mūsų siūlomu asortimentu galite susipažinti: https://niekadossalis.lt/shop

Taip pat daug dėmesio skiriame ir tvarumui – produktus gaminame tik gavę užsakymą, stengiamės efektyviai naudoti turimas žaliavas, tad iš nuo guolio, palapinės ar pagalvės likusių audinio atraižų gaminame spalvingas ir žaismingas dovanėles Jūsų augintiniams. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia: https://www.niekadossalis.lt/blogas-tvari-gamyba

Dar daugiau išskirtinumo mūsų siūlomoms dekoratyvinėms pagalvėlėms suteikia vardo išsiuvinėjimas, tad jei tik pageidaujate ant Jūsų išsirinktos pagalvėlės galėsime išsiuvinėti Jūsų keturkojo draugo vardą.

Svarbu paminėti ir tai, jog visos mūsų dekoratyvinės pagalvėlės yra gaminamos iš sertifikuoto, OEKO-TEX® 100 standartus atitinkančio audinio. Bet kuo šis audinys ypatingas? Tikriausiai kiekvienam iš Jūsų teko susidurti su ta problema, kai augintinis šlapinasi ne tik paprasčiausiai ant grindų, tačiau ir ant patalynės, pagalvėlių ar pledų. Daugelis audinių nėra atsparūs vandeniui, todėl kiekvieną kartą tenka pasinaudoti skalbimo mašina. ,,Niekados Šalies" dekoratyvinės pagalvėlės yra gaminamos iš impregnuoto ir skysčiams atsparaus audinio, tad daugiau nereikės jaudintis dėl nemalonių kvapų. Šios pagalvėlės nereikalaus ypatingos priežiūros – užteks išskalbti užvalkalą skalbimo mašinoje, 30 laipsnių temperatūroje.

Žemiškų spalvų asortimentas – puikiai derės bet kokiuose namuose

Mums rūpi ne tik Jūsų keturkojo draugo poilsis, bet ir Jūs. ,,Niekados Šalies" tikslas ne tik sukurti atskirą erdvę Jūsų augintiniui, kurioje jis ar ji galėtų ilsėtis, bet tuo pačiu į Jūsų namus įnešti jaukumo ir šilumos. Norime, kad mūsų siūlomi guoliukai, namukai-palapinės bei dekoratyvinės pagalvėlės taptų Jūsų namų interjero dalimi ir taip pat džiugintų Jūsų augintinį, todėl labai daug dėmesio skiriame spalvoms ir stengiamės pasiūlyti atspalvius, kuriuos lengvai galėtumėte suderinti su kitomis namų detalėmis.

Kalbant apie dekoratyvines pagalvėles, šiuo metu galite rinktis iš trijų atspalvių: Kapučino, Smaragdo arba Raudonojo Kanjono. Šviesiame namų interjere puikiausiai derės švelnaus, kreminio atspalvio Kapučino pagalvėlė, tačiau trokštantys išskirtinių detalių gali rinktis tamsiai žalsvą Smaragdo ar rausvąją Raudonojo Kanjono pagalvę. Tamsesnių atspalvių namų interjere Smaragdas arba Raudonasis Kanjonas nuostabiai pritaps, o šviesusis Kapučinas galėtų tapti išskirtiniu aksesuaru. Taip pat šias dekoratyvines pagalvėles galite derinti ir prie išsirinkto guoliuko ar namuko-palapinės, tačiau neabejojame, jog rasite sau ir augintiniui patinkantį atspalvį.

Išskirtiniai atspalviai, kokybiškas ir skysčiams atsparus audinys, unikalūs augintinių vardų išsiuvinėjimai – būtent tokias dekoratyvines pagalvėles rasite ,,Niekados Šalyje". Pradžiuginkite ne tik save bet ir savo augintinį!