Hamakai - išskirtinis poilsis keturkojams

Turbūt visi kačių mylėtojai puikiai žino šių augintinių poreikį karstytis. Ir visai nesvarbu – medis, spintelė ar lentyna, nes kuo aukščiau – tuo geriau. Tikriausiai net nepastebite kur dingsta Jūsų katė, o paskui ją randate ant šaldytuvo ar ant spintos. Siekdami patenkinti šį Jūsų augintinių poreikį, nusprendėme sukurti modernų, katėms skirtą hamaką. Šis hamakas taps atskira ir patogia erdvė, kurioje Jūsų keturkojis draugas galės ramiai mėgautis poilsiu bei stebėti visus iš viršaus. O ko gi daugiau katei galėtų reikėti? 

Neabejojame, jog Jūsų katė iš karto pamils šią vietą, kuri taps saugiu ir ramiu prieglobsčiu. O Jūs taip pat galėsite būti ramūs, jog Jūsų augintinis turi sau skirtą erdvę, į kurią gali užlipti. Hamaką rekomenduojame kabinti ant sienos pasirinktame aukštyje, tačiau nepamirškite, jog hamakas turėtų būti pakabintas tokiame aukštyje, kad katė galėtų lengvai užšokti. Geriausia būtų hamaką kabinti virš sofos ar fotelio, tačiau pasirinkti tokį aukštį, kuris netrukdytų Jums ar Jūsų svečiams, o Jūsų keturkojis draugas galėtų lengvai nuo ko nors atsispirti.

„Niekados šalyje“ rasite modernaus ir minimalistinio dizaino hamakus, kurie suteiks džiaugsmo ne tik Jūsų katei, bet ir Jums. Tai daili ir puikiai visur deranti interjero detalė, kuri papuoš Jūsų namus ir suteiks taip trokštamo natūralumo, kadangi hamako rėmas pagamintas iš natūralaus medžio. Na, o gulimoji hamako dalis pasiūta iš dirbtinio veltinio. Galite rinktis iš dviejų veltinio atspalvių – angliuko arba granito. Tiek juodasis angliukas, tiek pilkšvasis granitas puikiai derės tiek šviesių, tiek tamsių atspalvių interjere ir taps madinga detale. Taip pat viduje rasite minkštą pagalvėlę, kurią lengvai galėsite išimti, o užvalkalą galėsite skalbti skalbimo mašinoje.

Pradžiuginkite ne tik save, bet ir augintinį su moderniai atrodančiu hamaku. Suteikite savo katei išskirtinę „Niekados Šalį“, kurioje ji galės mėgautis ramiu ir maloniu poilsiu bei stebėti Jus iš viršaus taip kaip joms ir patinka. Galėsite daugiau nebesijaudinti dėl subraižytų spintų, spintelių, lentynų ar šaldytuvo – savo katiną tikrai rasite pasirinkto atspalvio hamake.