Namelis ,,Kopose" – ar viską žinote?

Ar pastebėjote, kad Jūsų šuo per perkūniją nedelsiant slepiasi po lova? O galbūt nedrąsiai gūžiasi po virtuvės kėde, kai susirenka grupė svečių? Mūsų augintiniai mėgsta į guolį panašias erdves, o jų nameliai turėtų atspindėti saugią poilsio vietą, kur augintinis  jaustųsi komfortiškai ir saugiai. Todėl Jums būtina žinoti, kodėl šuniui reikia turėti savo nuosavą namelį.

Kodėl šunims būtina turėti savo nuosavą namelį?
Šunys yra naminiai gyvūnai. Jiems reikia savo namelio, kuri būtų pakankamai didelė, kad tilptų viduje ir jaustųsi saugiai. Jie nori turėti privačią erdvę, kurioje jie galėtų leisti laiką, kai patiria stresą. Jei nesuteiksite savo augintiniui guolio, jie pasinaudos aplink juos supančiais daiktais, kas yra aplinkui - kėdė, siaura vieta už sofos ar erdvė tarp lovos ir sienos.

Tad namelis „Kopose“ gali suteikti jūsų augintiniui saugumo jausmą, kurio šiuo metu trūksta jūsų namuose. Ar kada nors pajutote poreikį susivynioti po antklode, kad pabėgtumėte nuo pasaulio, kai Jus užklumpa sunkumai? Jūsų šuo turi tą patį norą. Tad augintinis, kuris namuose neturi nuosavos erdvės - namelio jaučiasi nesaugiai, gali patirti stresą.

Kodėl gi paprasčiausiai nepalepinus nuosava rezidencija savo augintinio? 

Kai kurie žmonės pasirenka dresuoti savo šunis. Tačiau, jei jūsų šuns nereikia užrakinti dėl saugumo ar treniruoti atlikti gamtinius reikalus lauke, tada šunų namelis „Kopose“ gali būti geresnis pasirinkimas. Šis namelis suteikia galimybę augintiniui turėti nuosavą bei atvirą erdvę miegui, poilsiui bei žaidimams. Dauguma augintinių panikuoja, kai sužino, kad yra užrakinti ir negali palikti savo esamos vietos, taip pat jaučia išsiskyrimo stresą, kai jūs jį paliekate vieną.

Šunys turi natūralų instinktą pasislėpti, kad saugiai jaustųsi ir paprastai miegodami renkasi saugias, privačias patalpas. Taigi namelis „Kopose“ šuniui ir yra tas modernus urvas, kur  šuo turės privačią erdvę kur jis jausis saugus ir neliečiamas. Tad namelis yra puikus pasirinkimas ne tik Jums, bet ir Jūsų augintiniui, nes leidžiate šuniui turėti savo guolį  – namus jūsų namuose.

Atviros erdvės namelis „Kopose“ nesukels didelio streso, atvirkščiai suteiks harmonijos jausmą ir nukels mus į gamtą, į vasarą, į kopas, kur mes galime ramiai ilsėtis.

Šunys mėgaujasi jaukumu, esančiu guolyje, kuris yra uždaras, asmenine erdve, kuri yra pakankamai didelė vienam šuniui. Jis turi vietos atsistoti ir pasitempti ar atsigulti, o kai jaučiasi išsigandęs ar patiria stresą, gali eiti ten atsipalaiduoti. Šunų namelis, uždengtas iš kelių pusių ir su atviru stogu bei pakankamai aukštas, kad jūsų šuo galėtų atsistoti, geriausiai primins guolį ir padės jūsų šuniui jaustis patogiai ir atsipalaiduoti geriau nei bet kur kitur. 

Ar didesnis visada geriau? Nebūtinai. Kuo didesnis namelis, tuo mažiau saugiai šuo jausis. Gebėjimas tiksliau suvokti, kur yra sienų ribos, padės jiems jaustis labiau atsipalaidavusiems. Mes visi turime saugią erdvę, kur mums patinka eiti, kai jaučiame stresą ir nerimą. Tas pats turėtų būti ir jūsų šuniui. Jūsų pūkuotas draugas trokšta saugios erdvės nuo chaoso, kurį kartais gali turėti namai. Jų emocinių poreikių ir natūralaus elgesio užtikrinimas turėtų būti pagrindinis prioritetas, siekiant pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Mes kaip ir Jūs norime tik geriausios ir aukščiausios kokybės poilsio visiems keturkojams draugams!