Svajonių guoliai - Jūsų augintiniui

Jei nusprendėte įsigyti augintinį, neabejojame, kad jam (kaip ir mes) norite visko, ko geriausio. Nesvarbu Jūsų keturkojis yra didelis ar mažas – visi jie nusipelnė gauti ramų ir komfortišką poilsį po žaismingos dienos su šeimininku savo asmeniniame guolyje. Juk taip pat kaip ir žmonėms, gyvūnams geras miegas yra puikios savijautos garantas.

„Niekados šalies“ įkūrėjai pasiruošę atsakingai vertinti ir rūpintis Jūsų augintinių komfortu siūdami individualius, kokybiškus, rankų darbo guolius, kuriuose turime galimybę išsiuvinėti net ir Jūsų augintinio vardą ar inicialus. Mūsų pasiūtas guolis Jūsų augintiniui taps jaukia, šilta ir saugia vieta, kurioje jam bus malonu gulėti bei ilsėtis bet kuriuo paros metu, visą sezoną – tiek saulėtą pavasario ar vasaros dieną, tiek vėsesnį rudens ar žiemos vakarą.

Mūsų pasiūti guoliai yra įvairių dydžių ir formų, tad tinka tiek mažiems, tiek dideliems šunims ar katėms. Taip pat ir išskirtinis dizainas bei žemiškų spalvų guolių ar guoliuose esančių pagalvėlių koloritas leis lengvai derinti Jūsų augintinio ilsėjimosi vietą prie bendro namų interjero. 

Šeimininkams turintiems didesnius augintinius, kurie sveria iki +-16 kg rekomenduojame įsigyti guolį iš „TRAPECIJA Didesniems“ (70x50x30 cm) asortimento, o mažųjų savininkams, kurie sveria iki +-9 kg siūlome guolius iš „TRAPECIJA Mažesniems“ (50x50x30 cm) kategorijos. Guolius galite rinktis iš šiuo metu esamų trijų spalvų, kaip LAPĖ, kuri puikiai tiks medžio spalvos mylėtojams ar GRANITAS – pilkšvos spalvos pasekėjams bei ANGLIUKAS – klasikos gerbėjams.

Platus guolių asortimentas pagamintas iš tvirto veltinio, kuris puikiai išlaiko formą, o ją dar labiau sutvirtina porolonai, esantys viduje. Paaukštinti guolio kraštai suteiks papildomo jaukumo jausmo bei komforto gyventojui. O kiekvieno guolio viduje esanti minkšta pagalvėlė, kurios užvalkalas yra draugiškas gyvūnams, bei atitinka OEKO-TEX® 100 standartus, užtikrina dar patogesnį ir saugesnį Jūsų augintinio poilsį. Taip pat, pagalvės užvalkalo medžiagos paviršius yra impregnuotas ir atsparus skysčiams, kas garantuoja nesunkią guolio švaros priežiūrą.

Mes kaip ir Jūs norime tik geriausios ir aukščiausios kokybės poilsio visiems keturkojams draugams!