Augintinio guolis - čiužinukas: kaip išsirinkti geriausią

Vienas iš pagrindinių kiekvieno augintinio poreikių yra namuose turėti savo kampelį, kuriame jis galėtų miegoti ar tiesiog pailsėti. Net jei keturkojis kartais nori miegoti kartu su Jumis lovoje, būtina jam turėti savo erdvę – saugią vietą, kurioje jis gali leisti laiką bet kuriuo paros metu.

Ar tas pats guolis - čiužinukas tinka ir jaunam ir suaugusiam augintiniui?
Jei namuose turime keturkojį, ypač didelės veislės, turėtumėte pamiršti faktą, kad jam užaugus bus tinkamas tas pats guolis. Visų pirma, kai augintis mažas ir jo dantys auga, jis mėgsta kąsti viską, todėl guolio ilgaamžiškumo trukmė gali sutrumpėti. Be to, mes turėtume nepirkti didelio guolio savo mažam augintiniui, nes tai nesuteiks jam saugumo jausmo, kurį jis gali turėti tik jo dydžio skirtame guolyje. Ta pati taisyklė galioja ir suaugusiems augintiniems.


Guolio dydis
Šis punktas yra akivaizdžiausias, bet kartu ir pats svarbiausias. Jei jūsų augintinio lova yra per didelė ar per maža, jam nebus patogu ir greičiausiai niekada jos nenaudos. Prieš pirkdami, išmatuokite savo šuniuką, kad įsitikintumėte, koks jis yra. Aukštis, ilgis ir net svoris gali labai pakeisti pasirinkdami guolį, todėl atkreipkite dėmesį į visas šias savybes. Mūsų internetinėje svetainėje siūlomas guolis - čiužinukas yra net penkių skirtingų dydžių, tad tiks visų dydžių augintiniams.

Medžiagos, iš kurių pagamintas
Patvarumas yra svarbus ir jūsų keturkojo būsimai lovai. Tvirtų medžiagų būtinybė yra svarbi ne tik dėl to, kiek laiko lova tarnaus, bet ir nuo to, kaip gerai ji tanaus dėl augintinio galimo sugadinimo. Kai kurie keturkojai mėgsta griauti savo guolius, todėl būtina išsirinkti modelį, kurie yra atsparūs įkandimams ar įbrėžimams. Guolis pasiūtas iš draugiškos gyvūnams medžiagos, atitinkančios OEKO-TEX® 100 standartus, todėl užtikriname, kad jis nesukels jokios papildomos žalos Jūsų augintiniams.

Ar lengva guolį išlaikyti švarų?

Kitas svarbus klausimas, kurį turime užduoti sau, norėdami padaryti teisingą pasirinkimą, ar lengva išlaikyti guolį švarų. Ypač ilgaplaukiams augintiniams galimybė lengvai nuvilkti užvalkalą yra didžiulis pliusas. Šio tipo naminių gyvūnėlių užvalkalus galime labai greitai nuplauti ir išdžiovinti. Reguliarus valymas padeda išlaikyti gerą higieną ir neleidžia daugintis mikroorganizmams. Šis guolis yra geras pavyzdys, nes čiužinuko dugne yra įsiūtas užtrauktukas, kuris leidžia lengvai nuvilkti užvalkalą, kai norite jį skalbti.  Audinio paviršius yra impregnuotas, kas patikina itin lengva čiužinuko priežiūra, kadangi visas išsitepusias dėmes bus nesunku nuvalyti. Jei renkatės guolį iš aukštos kokybės medžiagų, galime būti tikri, kad jis bus patvarus ir išlaikys savo formą ar spalvą net ir pakartotinai skalbiant.

Papildomos funkcijos 

Daugelyje lovų yra specialių augintiniui skirtų funkcijų, tokių kaip ortopedinė medžiaga, šildymas ar vėsinimas. Visa tai yra puiku, bet ne visada būtina. Atkreipkite dėmesį į tai, kur ir kaip jūsų augintis miega. Ši informacija gali padėti jums priimti teisingą sprendimą, kuris čiužinuko tipas geriausiai tinka jūsų keturkojui. Guolį-čiužinuką galite pasirinkti su neslįstančiu dugnu (juodas audinukas, kurio paviršiuje yra burbuliukai, neleidžiantys gaminiui slysti paviršiumi). Arba galite rinktis, kad čiužinuko dugnas būtų toks pat kaip viršus, jei nėra aktualu nepraslydimas. Guolio priekyje esanti rankena suteikia daugiau patogumo transportavimui.

Mes kaip ir Jūs norime tik geriausios ir aukščiausios kokybės poilsio visiems keturkojams draugams!