Biotanas

Kas yra Biotanas? Kuo jis ypatingas?

2 min read

biotano savybės
biotano savybės

Biotanas (BioThane®) - tai patentuota medžiaga, kuri yra sudaryta iš poliesterio, padengto TPU arba PVC danga. Ši danga suteikia medžiagai atsparumą vandeniui, ilgaamžiškumą, lengvą valymą ir daug kitų gerų ir praktiškų savybių, kurios yra tiesiog būtinos augintinio aksesuarams! Todėl ne nuostabu, jog dabar viena populiariausių medžiagų šuns antkakliams ir pavadėliams gaminti yra būtent Biotanas!

Iš pirmo žvilgsnio Biotanas gali pasirodyti panašus į odą. Ir tikrai taip - jo tekstūra išties primena odą, o ir pojūtis panašus! Tačiau Biotano priežiūra yra daug paprastesnė nei odos, o savybės - praktiškesnės.

Kaip Biotanas padeda kasdienybėje?

Pavadėliai iš biotano neslįsta rankoje ir nesusipainioja, todėl labai patogu jį naudoti.

Man labiausiai patinkanti savybė yra ta, jog Biotanas - labai lengvai valomas. Jei šuniukas išsivoliojo purve ir dabar jo antkaklis toli gražu nebėra švarus - jums prireiks kempinėlės ir paprastos valymo priemonės (pvz indų ploviklio), ir antkalis vėl bus kaip naujas!

O galbūt auginate vandens šunį (kalbant ne apie veislę, o pomėgius :D)? Tuomet jūs tikrai džiaugsitės turėdami biotano antkaklį ir pavadėlį, nes jie - atsparūs vandeniui. Šuo galės maudytis kiek įmanydamas, o pavadėlis su antkakliu išliks sausi.

Taip pat, svarbu paminėti, jog biotanas labai maloniai priglunda augintiniui prie kaklo. O taip pat - biotanas neturi jokių toksiškų medžiagų, kurios galėtų kenkti augintiniui.

Biotano ilgaamžiškumą užtikrina ir jo lankstumo savybės, kurios išlieka net ir šaltomis oro sąlygomis.

Gal dar Tavo keturkojis neturi savo antkaklio ir pavadėlio iš biotano? Apsižvalgyk mūsų kolekcijoje: